logo

Nabídka produktů

!!! Při nákupu zboží nad 50.000,- bez DPH, je doprava po celé ČR ZDARMA !!!

Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních, certifikovaných a dostatečně dimenzovaných materiálů a proti korozi chráněny žárovým zinkováním. Sváry jsou navíc ještě dodatečně ošetřeny Al-Zn nástřikem. To zajišťuje jejich velmi dlouhou životnost a vysokou užitnou hodnotu.

Při nákupu si vždy dobře ověřte, zda-li nabídka např. na jiných webových stránkách, odpovídá technickým parametrům daného výrobku. Někteří výrobci záměrně neuvádějí např. sílu stěny trubky, nebo záměrně uvádějí větší průměr trubky či drátu, než má výrobek ve skutečnosti. To samozřejmě ovlivňuje pevnost a životnost výrobku.

My vždy uvádíme přesné a pravdivé informace o materiálech ze kterých je plot vyroben, mj. sílu stěny trubek a opravdovou sílu drátu. Mezi poskytnutými informacemi a dodaným produktem nenajdete, narozdíl od našich konkurentů, žádný rozpor, a proto vždy nakoupíte kvalitní výrobek za nejlepší cenu na trhu!

!!! Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH !!!

uni standard NÁZEV: UNI Standard
CELKOVÉ ROZMĚRY: 3455 mm x 2000 mm
ROZTEČ OKA: 100 mm x 250 mm
SÍLA DRÁTU: 2,8 mm x 2,8 mm
HORIZONTÁLNÍ TRUBKA: 25 mm, tl. 1,5 mm
VERTIKÁLNÍ TRUBKA: 38-40 mm, tl. 1,2 mm
HMOTNOST: 12,0 kg
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: žárový zinek
uni standard schéma
AKČNÍ CENA: Kč bez DPH (BĚŽNÁ CENA Kč)
SADA: Kč bez DPH (BĚŽNÁ CENA Kč)
(plot,bet.patka 21 kg,spojka)

Nejoblíbenější mobilní plot je vhodný především na ochranu stavenišť a výkopů a také všude tam, kde je třeba zabránit neoprávněnému vstupu do chráněných nebo nebezpečných lokalit. Oplocení lze doplnit stínícími tkaninami, které omezují průhled na stavbu, zachycují nečistoty a chrání kolemjdoucí.

Z mobilního oplocení lze pomocí příslušenství vytvořit bránu pro vjezd nebo vchod do oploceného prostoru. Jako volitelné příslušenství lze objednat také branku pro pěší, která usnadní vstup zaměstnanců na staveniště.

V civilním sektoru se tento produkt používá jako ohradník pro zvířata, dočasné oplocení při svépomocných stavbách, jednoduché chráněné parkování pro os. automobil atd... Možnosti využití jsou vlastně neomezené!

Systém spojení jednotlivých dílů mobilního oplocení pomocí variabilních spojek a stabilních patek zajišťuje rychlou a pohodlnou montáž.uni standard light NÁZEV: UNI Light
CELKOVÉ ROZMĚRY: 3455 mm x 2000 mm
ROZTEČ OKA: 150 mm x 250 mm
SÍLA DRÁTU: 2,8 mm x 2,8 mm
HORIZONTÁLNÍ TRUBKA: 25 mm, tl. 1,5 mm
VERTIKÁLNÍ TRUBKA: 38 mm, tl. 1,2 mm
HMOTNOST: 10,0 kg
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: žárový zinek
uni standard light schéma
AKČNÍ CENA: Kč bez DPH (BĚŽNÁ CENA Kč)
SADA: Kč bez DPH (BĚŽNÁ CENA Kč)
(plot,bet.patka 21 kg,spojka)

Cenově výhodná varianta typu Standard. Oka rozměru 150x250 mm zabezpečují dostatečnou pevnost při nižší hmotnosti a především velmi výhodné ceně.uni mini NÁZEV: UNI mini
CELKOVÉ ROZMĚRY: 3455 mm x 1000 mm
ROZTEČ OKA: 150 mm x 250 mm
SÍLA DRÁTU: 2,8 mm x 2,8 mm
HORIZONTÁLNÍ TRUBKA: 25 mm, tl. 1,5 mm
VERTIKÁLNÍ TRUBKA: 38 mm, tl. 1,2 mm
HMOTNOST: 7,0 kg
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: žárový zinek
uni mini schéma
AKČNÍ CENA: Kč bez DPH (BĚŽNÁ CENA Kč)
SADA: Kč bez DPH (BĚŽNÁ CENA Kč)
(plot,bet.patka 21 kg,spojka)

Uni Mini je další z variant typu Standard, jejich využití je podobné a díky kompaktním rozměrům a vyšší flexibilitě najdou uplatnění navíc na kulturních a sportovních akcích, kde je požadována ochrana a zároveň dokonalý výhled do daného postoru. Vhodné jsou také jako ohradníky pro menší zvířata.uni full NÁZEV: UNI full
CELKOVÉ ROZMĚRY: 2400 mm x 2000 mm
VÝPLŇ: Trapézový plech T18
SÍLA PLECHU: 0,5 mm
VERTIKÁLNÍ TRUBKA: 40 mm, tl. 1,2 mm
HMOTNOST: 29,0 kg
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: žárový zinek
uni full schéma
AKČNÍ CENA: Kč bez DPH (BĚŽNÁ CENA Kč)
SADA: Kč bez DPH (BĚŽNÁ CENA Kč)
(plot,bet.patka 33 kg,spojka, podpora,hřeb)

Uni Full vysoký neprůhledný mobilní plot je využíván na staveništích v rušných městských lokalitách a všude tam, kde je potřeba dokonalým způsobem ochránit, či izolovat prostor. Jeho vysoká pevnost je dána celoobvodovým rámem s výplní z kvalitního pozinkovaného trapézového plechu o síle 0,5mm. Uni Full má výrazně větší hmotnost a stabilitu než standardní mobilní oplocení. Dodávané příslušenství, jako jsou variabilní spojky, těžké betonové patky a zavětrovací tyče s kolíky fixující oplocení pevně k zemi, zajistí jeho dokonalou stabilitu a odolnost např. proti větru.

Neprůhledné mobilní oplocení vyhovuje požadavkům investorů na omezení prašnosti a hluku ze stavenišť, vůči okolní zástavbě. Hojně je využíváno u kulturních a sportovních akcí, kdy zamezují nežádoucímu průniku a náhledu a zajišťují tak pořadatelům maximální výnos od platících diváků.

Z mobilních panelů lze pomocí příslušenství vytvořit bránu pro vjezd nebo vchod do oploceného prostoru. Jako volitelné příslušenství lze objednat také branku pro pěší, která usnadní vstup zaměstnanců na staveniště.

V civilním sektoru se využívá jako rychlý a variabilní systém při stavbě dřevníků, kotců pro psy a rychlého odstínění sousedních pozemků.

K dodání jsou různé barevné varianty !uni protect strong NÁZEV: UNI protect
CELKOVÉ ROZMĚRY: 2480 mm x 1095 mm
ROZTEČ ELEMENTŮ: 120 mm
NOSNÁ TRUBKA: 27 mm, tl. 1,5 mm
VERTIKÁLNÍ TRUBKA: 14 mm, tl. 1,5 mm
HMOTNOST: 10,5 kg
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: žárový zinek - zinkováno před svařením
uni protect strong schema
AKČNÍ CENA: Kč bez DPH (BĚŽNÁ CENA Kč)

Uni Protect je mobilní chodníková zábrana. Nosný rám s výplní z vertikálních trubek je doplněn dvěma stojnami. Využívá systému zapojení zábran – háček – očko, který umožňuje rychlou montáž a demontáž. Je samonosná a nepotřebuje žádné další příslušenství.

Stavební firmy používají chodníkové zábrany zpravidla pro upozorněni na nebezpečí a k zabránění pádu do výkopů při opravách komunikací a kanalizace.

Pořadatelé kulturních či sportovních akcí využívají mobilní zábrany k oddělení diváků od pódia, techniky, závodní trati apod. nebo k nasměrování davu. Pomocí mobilních zábran lze snadno a rychle vytvořit koridory u vstupů, vymezit prostor okolo pódií, ohraničit V.I.P. zónu a oddělit technické zázemí od prostor pro návštěvníky.

Jsou také velmi vhodné k umístění reklamy během probíhajících akcí.
Působíme po celé České Republice, Slovenské Republice a Rakousku
Odkazy
šipkaÚvod Zašlete nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme.
šipkaProdukty
šipkaPříslušenství kontaktujte nás
šipkaCeník
šipkaDoprava
šipkaKontakt

logo mini Kvalitní mobilní oplocení a zábrany za nízké ceny. Copyright  copyright 2017 UNI Ploty | +420 605 711 928 | uniploty@seznam.cz
Created by Jan Záboj